Regulamin sklepu

SPIS TREŚCI:

Regulamin sklepu internetowego:

 1. Definicje:
 • Sklep: Sklep internetowy dostępny pod adresem URL. https://motocars.com.pl
 • Klient: Każda osoba fizyczna lub prawna korzystająca ze Sklepu.
 • Umowa sprzedaży: Umowa sprzedaży zawarta pomiędzy Sklepem a Klientem.
 1. Przedmiot sprzedaży: Sklep internetowy MOTOCARS oferuje sprzedaż produktów dostępnych w sklepie oraz pod zamówienie

 2. Ceny: Ceny produktów zawarte na stronie Sklepu są cenami brutto i zawierają podatek VAT.

 3. Składanie zamówień: Zamówienia można składać przez stronę internetową Sklepu www.motocars.com.pl 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

 4. Płatności: Możliwe formy płatności to przelew bankowy i płatność kartą, BLIK oraz bramki do szybkich płatności internetowych

 5. Dostawa: Towary zamówione przez Klienta dostarczane są na adres wskazany przez Klienta w trakcie składania zamówienia.

 6. Reklamacje i zwroty: Klient może złożyć reklamację w ciągu 14 dni od daty otrzymania towaru. Towary można zwrócić w ciągu 14 dni od daty otrzymania towaru, pod warunkiem że nie nosi żadnych śladów montażu lub użytkowania oraz posiada oryginalne opakowanie.

 7. Zwrotu towaru lub reklamacji jest możliwy po wcześniejszym kontakcie telefonicznym pod numerami telefonów 34 333 97 57 | 503 910 661 lub po kontakcie drogą elektroniczną na adres emai: kontakt@motocars.com.pl

 8. Kosz zwrotu towaru ponosi kupujący.

 9. Zwracany towar należy dostarczyć wysyłkowo lub osobiście na adres sklepu stacjonarnego 42-400 Zawiercie 11 Listopada 2/4

 10. Zwrot środków po zwrocie towaru nastąpi do 10 dni roboczych w tej samej formie w jakiej dokonana została płatność za towar ( karta , blik , gotówka , przelew )

 11. Ochrona danych osobowych: Sklep gwarantuje ochronę danych osobowych Klienta zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi.

 12. Postanowienia końcowe: Regulamin jest integralną częścią Umowy sprzedaży zawartej pomiędzy Sklepem a Klientem. W sprawach nieuregulowanych regulaminem stosuje się odpowiednie przepisy prawa polskiego.